Випалюючи сухостій кролевчани нанесли збитків на 100 тисяч гривень

 Поділитися

Поділитися в

17 квітня відбулося засідання районної комісії з питань техногенного-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації при РДА.

Як поінформував начальник Кролевецького районного сектору управління ДСНС у Сумській області Михайло Шкарупа, на 17 квітня, на території Кролевеччини сталося вже 12 пожеж через випалювання громадянами сухої рослинності. Внаслідок цих пожеж знищено дві та пошкоджено дві господарчі споруди. Прямі збитки від цих пожеж склали близько 100 тисяч гривень.

Наголошувалося на тому, що у лісомисливських господарствах, пожежних частинах району організовано чергування, щоб оперативно реагувати на пожежі в екосистемах. Михайло Шкарупа зауважив, що проблема пожеж у лісових масивах, торфовищах району залишається однією з найактуальніших.

Також зазначалося, що у ОТГ потрібно активізувати роботу із вивезення сміття, особливо з приватного сектору. Наголошено на недостатності охоплення організованим вивозом сміття населення Кролевця.

Йшлося про штрафи і відповідальність за ті збитки, які громадяни наносять державі, природі та й подекуди один одному, коли бездумно підпалюють суху рослинність чи сміття після прибирання територій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: