Виговська

“Я пишаюсь, Я – УКРАЇНЕЦЬ!”: На Сумщині розпочався конкурс соціальної реклами

Конкурси | 17:37, 13.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Упродовж червня – липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет. Про це повідомили в Сумській ОДА.

Творчий конкурс ініційовано управлінням молоді та спорту облдержадміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.

Головною умовою зйомки та виготовлення соціальної реклами є тематика національно-патріотичного виховання, популяризація українського під спільним гаслом «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!». До участі у Конкурсі запрошується учнівська, студентська та трудова молодь, а також творчі групи дітей та молоді, кількість осіб яких не обмежується.

Довідково: Роботи надаються до обласного управління молоді та спорту до 30 червня 2019 року на електронну адресу: sumy_molod_oda@ukr.net чи за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29.
Положення Конкурсу можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/sport.molod.sumy/photos/pcb.2368502753381149/2368502590047832/?type=3&theater

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: