Як кролевчани називають своїх діточок?

Суспільство, Юстиція | 14:57, 10.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

“Ще в давнину люди помітили, що ім’я впливає не тільки на вчинки, характер і навіть зовнішній вигляд дитини, а й на її майбутнє. Обираючи своєму продовжувачу роду ім’я, батьки прагнуть подарувати маленькому згорточку щастя найкращу долю, яка буде увінчана тільки радісними подіями та особистими перемогами”, – зауважують у Кролевецькому районному відділі ДРАЦС.

Як поінформували у відомстві, серед зареєстрованих у І кварталі 2019 року імен найпопулярнішими на Кролевеччині були Софія, Юлія, Вероніка, Кіріл, Богдан, Назар. Вже традиційно обирають для своєї малечі місцеві жителі й рідковживані імена. Так, дівчаток називали Сабіна, Емілія, Асія, Ніколь, а хлопчиків – Архип, Тарас.

Завдяки онлайн-послузі Міністерства юстиції України громадяни можуть звернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал https://dracs.minjust.gov.ua, за допомогою якого вони мають змогу записатися на прийом, подати заяву на одруження, обрати день весілля, отримати кваліфіковано допомогу та здійснити інші дії, не відвідуючи для цього установ.

Нагадуємо, у 2019 році в Кролевці та районі народилося 39 дітей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: