Як оздоровлюватимуть дітей Кролевеччини?

 Поділитися

Поділитися в

У Кролевецькому районі відпочинково-оздоровчими послугами планують охопити 500 дітей. Про це керівники профільних відділів Станіслав Жолобко та Микола Безверхий зазначали на засіданні колегії РДА, яка відбулася 30 травня, – повідомляє сайт райдержадміністрації.

Загальний обсяг бюджетних коштів, передбачених у 2018 році на організацію оздоровлення та відпочинок дітей – 731,47 тис. грн., з них районний бюджет – 627,850 тис. грн., обласний бюджет – 103,62 тис. грн. Також, у Кролевецькій ОТГ депутати виділили 94 тис. грн. на оздоровлення 20 дітей пільгових категорій у таборі “Ластівка”.

У Кролевецькому районі працюватиме 15 пришкільних таборів (418 дітей), 1 профільний табір (10 дітей), 5 мовних таборів (75 дітей), оздоровчі групи при Кролевецькій центральній районній лікарні (30 дітей диспансерної групи), заміський дитячий оздоровчий табір «Ластівка».

Середня вартість харчування в день на одну дитину у літніх пришкільних та профільних таборах складе 22 гривні.

Особлива увага приділятиметься оздоровленню дітей пільгових категорій та талановитих і обдарованих.

Передбачається оздоровлення дітей в ДПУ МДЦ «Артек», ДП УДЦ «Молода гвардія», ДПОЗ СТ «Ровесник» та в інших дитячих оздоровчих закладах згідно плану розподілу путівок управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Цьогоріч у ДП УДЦ «Молода гвардія», ДПУ МДЦ «Артек» оздоровилося 9 дітей: з них 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина-інвалід, 2 обдарованих дітей, 2 відмінників навчання.

Про оздоровлення школярів в заміському  дитячому оздоровчому таборі «Ластівка» говорив директор закладу Олександр Ломака. За його словами, наразі завершуються роботи з упорядкування території, ремонту приміщень, харчоблоку їдальні. Перша зміна відкриється 19 червня.

Фото: Кролевецька СШ № 1

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: