Виговська

Як працювати в умовах Нової української школи обговорювали в Кролевці

Освіта | 18:21, 30.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 30 серпня, у місті Кролевці відбулися одразу дві серпневі конференції педагогічних працівників – Кролевецького району (села) та Кролевецької ОТГ.

На заходах були підбиті підсумки минулого навчального року та розглядалася готовність навчальних закладів до навчання, а  головним питанням стало – впровадження Нової української школи та повний перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання.

Освітянські родини привітали нових, молодих вчителів, які з цього навчального року розпочинають свою працю на освітянській ниві. Були представлені бачення педагогів на організацію навчального процесу у Новій українській школі. Передувало цьому різноманітні навчання, курси, тренінги, семінари та конференції для викладачів в НУШ.

Були нагороджені кращі вчителі та навчальні заклади, підбиті підсумки спортивних та інтелектуальних змагань, зокрема визначено кращий спортивний заклад району – Тулиголівську ЗОШ.

Також, за значний внесок в розвиток освіти на Кролевеччині, патріотичне виховання молоді, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, від імені Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя, за рішенням Президії Академії педагогічних наук України, були нагороджені медалями «Ушинського К.Д.»: Станіслав Жолобко — начальника відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації та Ольга Репринцева — вчитель біології Кролевецької спеціалізованої школи I-III ступенів №1 Кролевецької міської ради. Грамотами Академії педагогічних наук України: Галина Марченко – директор Обтівської загальноосвітньої школи, Ольга Медвідь – вчителя трудового навчання Кролевецької спеціалізованої школи №3, Елеонора Соколова – вчителя математики загальноосвітньої школи №5, Станіслав Яценко – вчитель фізики, математики, інформатики, астрономії Кролевецької загальноосвітньої школи №2.

Усі заклади Кролевецького району та ОТГ відкриють свої двері для навчання 1 вересня. Проте підготовка до нових умов навчання першокласників ще тривають, зокрема не всі заклади громади вже облаштовані згідно з новими нормами організації освітнього простору. У сільських школах, за словами голови Кролевецької районної ради Миколи Авраменка, завдячуючи підтримці депутатського корпусу районної ради проведена копітка робота з облаштування для першокласників класів та приміщень закладів загальної середньої освіти новими партами-трансформерами, «живими підлогами», сучасними меблями, що можна використовувати у навчальному процесі, мультимедійними комплексами, дидактичними матеріалами та іншим сучасним навчальним інвентарем. Для вчителя створили сучасне робоче місце, обладнане необхідною комп’ютерною технікою.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: