Виговська

Як правильно заповнювати виборчий бюлетень? + Відео

Вибори | 13:49, 15.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

ЦВК роз’яснила порядок заповнення виборчого бюлетеня з місцевих виборів.

Комісія затвердила Роз’яснення щодо порядку заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

Також, було розʼяснено порядок проставлення у такому бюлетені позначки “плюс” (+) або “галочки” (✓), або іншої, що засвідчує волевиявлення виборця. А також – правильність написання порядкового номера кандидата в депутати від місцевої організації політичної партії, яку виборець підтримав. Окрім того, у документі наведено приклади правильного та неправильного заповнення виборчого бюлетеня.

Так, у додатку до постанови ЦВК було детально описано питання, що останнім часом обговорюється у суспільстві – це проставлення цифри за конкретного кандидата в окрузі. Так, було зазначено, що якщо виборець у квадраті з нанесеним трафаретом для написання номера кандидата в депутати зробив позначку не по трафарету, але з якої можливо встановити дійсне волевиявлення виборця, вважається, що виборець підтримує кандидата,номер якого зазначено.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: