Температура в ДНЗ № 9 та № 10 Кролевця не відповідає санітарним вимогам

Освіта | 13:40, 13.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

За повідомленням тимчасово виконуючої обов’язки начальника відділу освіти Людмили Ільченко, з 4 жовтня розпочато опалювальний сезон у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району.

Ведеться щоденний моніторинг стану температурного режиму в закладах освіти. Відповідно до санітарно-гігієнічних вимог температура у класах закладів освіти району варіюється від +18 – 20 0С.

Із 17 дошкільних навчальних закладах лише в ДНЗ № 9 та ДНЗ № 10 міста Кролевець в окремих групових блоках не забезпечується належний температурний режим.

«Станом на 8 листопада температура повітря в групових приміщеннях Кролевецького ДНЗ (центру розвитку дитини) № 9 становить +18 – 20 0С, у ДНЗ № 10 (ясла-садок) +17 – 19 0С. У спальних кімнатах відповідно +16 – 19 0С та +17 – 18 0С, що не відповідає санітарним вимогам», – підкреслила Людмила Ільченко.

На сьогодні, як було зазначено на апаратній нараді при голові районної державної адміністрації, де дане питання і розглядалося, нарікань від батьків дітей щодо температурного режиму у навчально-виховних закладах району до відповідних служб не надходило.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: