Яка ситуація з розчищенням доріг на Кролевеччині?

 Поділитися

Поділитися в

Після сніжного ранку та дня на Кролевеччині спостерігається значний приріст снігового покриву. Комунальні служби Кролевецької міської ради та підрядні організації, агроформування та інші суб’єкти господарювання, депутати міської ради, що допомагають у розчищенні снігу, приступили до розчищення  з обіду, адже при сильному снігопаді їх робота була б марною. Про це повідомляє Кролевецька міська рада.

Станом на 18.00 у місті Кролевець на розчищенні снігу працювало 6 одиниць техніки МКП «Ремдільниця». Також допомагають у розчищенні транспорт ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», ТОВ «Кролевець Елеватор» бореться з негодою у мікрорайоні Подолове, в Андріївці задіяний транспорт «Ремдільниці», а також міжрайонного водного господарства.

Варто зауважити, що центральні вулиці міста розчищає трактор «John Deere», що належить ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», який за своїми габаритами не може розчищати вузькі вулиці, а транспорт комунальних підприємств ще не встигає доїхати, тож до віддалених вуличок та провулків техніка добереться згодом, адже працюватиме у посиленому режимі.

У селах громади на очистці снігу працює транспорт та працівники аграрних формувань та інших суб’єктів господарювання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: