Якісний баскетбол показали школярі району

Спорт | 13:09, 23.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в районній дитячо-юнацькій спортивній школі, 22 грудня відбулися фінальні змагання міста та району (окремо) з баскетболу до заліку ХХVI районних спортивних ігор школярів.

П’ять загальноосвітніх навчальних закладів м. Кролевець змагалися за коловою системою: СШ №1, ЗОШ №2, СШ №3, ЗОШ №5, НВК №6.

У районі інша ситуація. Спочатку змагалися в груповому етапі, дві групи, у фінал вийшли чотири команди з двох груп. Далі фінал чотирьох за коловою системою.

Результати першої групи (місто):
І місце – Загальноосвітня школа №2;
ІІ місце – Спеціалізована школа №3;
ІІІ місце – Спеціалізована школа №1;
4 місце – Загальноосвітня школа №5;
5 місце – Навчально-виховний комплекс №6.

Результати другої групи (село):
І місце – Тулиголівська ЗОШ;
ІІ місце – Грузчанська ЗОШ;
ІІІ місце – Обтівська ЗОШ;
4 місце – Бистрицький НВК.

Даний захід прокоментував директор ДЮСШ Станіслав Холопцов: “Зимою баскетбол набуває неабиякої активності серед юнаків міста та району. Насамперед ініціатива проявляється вчителями фізичного виховання. Адже саме вони спонукають школярів до занять даним видом спорту. Основна подяка наставникам. Всі ігри першої та другої групи проходили на якісному рівні”.

Він окремо відмітив переможців та їх вчителів, команди ЗОШ №2 та Тулиголівської ЗОШ та вчителів фізичного виховання Євгена Задорожного та Миколу Овсієнка, відповідно, а також фіналістів з Бистрицького НВК, які показали гарну підготовку. Також додав, що нарешті до лав міських змагань з баскетболу вступив НВК №6, нехай учні зайняли і останнє місце, але який безцінний досвід отримали.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу освіти Кролевецької РДА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: