«Якої ми хочемо України»: зустріч-дискусія зібрала близько сотні людей в Сумах

Політика, Реклама | 21:04, 28.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

У четвер, 27 вересня, в Сумах відбулась лекція-дискусія на тему «Якої ми хочемо України», яка уже була презентована у 9 обласних центрах.

Проводив її Роман Безсмертний, майбутній кандидат у Президенти України. Оскільки він обрав формат дискусії, то більше слухав людей та їхні варіанти вирішення тих чи інших проблем. У кожному регіоні, за словами дипломата, людей турбують спільні проблеми, головною, безперечно, є 5-й рік війни.

Оскільки, на його думку, організація системи державних інститутів є абсолютно порочною, парламент слід розпустити, оскільки в ньому давно немає законної більшості, а влада не опікується питаннями безпеки.

«Україна знаходиться у розриві між державою і суспільством. Необхідно перезаснувати державу. Найбільш легітимним шляхом буде оновлення Конституції, а саме – прийняття Конституційного акту, перехідний період для цього триватиме три роки», зазначає Роман Безсмертний.

Жителі обласного центру зачіпали й проблемні питання на Сумщині, зокрема щодо видобутку нафти в Охтирці та проблему заводу імені Фрунзе.

«Потрібно дати приватному сектору можливість формування замовлення військово-промислової галузі. Це не відбувається, оскільки перша особа держави – бізнесмен, який має ту ж «Ленінську кузню», яка знову в «продажі». Я не люблю, коли щодо 42 мільйонів людей йде така брехня. Приватний сектор до оборонної сфери у нас не допускає закон», – зазначає політик.

 «В країні йде 5 рік війна. У нас досі нема патронного заводу. Був, колись… в Луганську», – каже Роман Безсмертний.

Обговорили питання глобальної, континентальної та регіональної безпеки. За словами майбутнього кандидата, наразі ООН представлена як арена констатації ситуації, де президенти озвучують проблему. На недавньому засіданні мова йшла саме про глобальну безпеку.

«Війна породила страх людей. Ми звикли, що за питання безпеки відповідає поліція. Але чого вартий один дільничий на 8 населених пунктів. До війни у людей було 1 мільйон 200 тисяч одиниць зброї, на сьогодні цей показник – 6 мільйонів. Люди, які входять до територіальної оборони, повинні брати участь у навчаннях, стрільбах – необхідна підтримка держави, на прикладі європейських країн, адже це ресурс для вирішення питання безпеки. Сьогодні в Україні три зони конфлікту – ми ще цього не розуміємо. Сумам 30 кілометрів до кордону – ви знаєте, як він організований?», – зазначає політик.

На загальноукраїнській дискусії Роман Безсмертний зауважив, що основною цінністю є людина. Власне, тому й питання повернення Донбасу та Криму залежить передусім працею з тими людьми, які стали заручниками окупації.

«Ми забули про духовні цінності. Людина – це не лише зовнішній вигляд, а й душа», – говорить він.

Щодо децентралізації – за словами дипломата, 66% ОТГ – мертві, і лише 34% «подають ознаки життя».

«Моєю мрією є вільна людина і сильна держава. Чи ми самі до цього прийдемо, чи запозичимо у європейців – не суттєво, продуктом буде сформована цілісна особистість і держава. В нинішнього президента головна цінність – гроші. В мене – людина», – каже Роман Безсмертний.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: