«Єдині надійні»: В’ячеслав Жовтя та Володимир Горох об’єднують зусилля на користь мешканців Кролевеччини

Вибори, Медицина | 10:36, 24.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вибори пройдуть, а проблеми залишаться. Так буває завжди. Щоб ці проблеми вирішувати, потрібно постійно над цим працювати, а не лише під час виборчих перегонів. На Кролевеччині є людина, яка ніколи не обділяла увагою своїх земляків, яка працювала постійно – це Володимир Васильович Горох. Саме його підтримкою залучився кандидат на Кролевецького міського голову Вячеслав Жовтя, адже медицина – це найголовніша галузь, яка постійно потребує неабиякої уваги.

«Ми знаємо, що протягом п’яти років депутатства до Володимира Васильовича було багато звернень від людей. Завдяки йому вони мали можливість отримати фахову допомогу від лікаря-земляка. Дуже часто, протягом цього часу, Кролевеччину відвідували провідні медичні світила – це професори, доценти, кандидати та доктори наук, які оглядали та лікували мешканців Кролевецького району. Ця увага не було суто депутатською, адже і до цього Володимир Горох був на постійному зв’язку з земляками. Завдяки йому було врятовано тисячі життів. Його депутатські кошти, а це не багато і не мало – 100 тисяч гривень, були направлені на допомогу соціально-незахищеним верствам населення та сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах. Це – єдиний надійний депутат і нам дуже пощастило мати такого представника в області», – сказав під час особистої зустрічі з керівником СОКЛ Вячеслав Жовтя.

У свою чергу Володимир Горох зазначив, що питання медичного забезпечення населення – це постійна болюча тема, особливо в маленьким містах, на селі. Держава приділяє даному питанню мало уваги, а ще менше реальних грошей. Тож, фактично, усі проблеми галузі охорони здоров’я на місцях лягають на плечі місцевих бюджетів та керівництва громад. Кролевеччина не є виключенням в даному питанні. Проблеми в медицині системні і, іноді, потребують непопулярних рішень. Саме на цих аспектах зупинилися під час обговорення потенційний лідер Кролевецької громади та головний лікар обласної лікарні.

«Я хочу зазначити, що медична допомога населенню Кролевеччини надається у Кролевецькій ЦРЛ, проте більш системне, набагато складніше і ,безумовно, абсолютно фахове лікування мешканці району отримують у стінах Сумської обласної клінічної лікарні.  Сьогодні – це вже абсолютно новий рівень і вигляд медичної допомоги. За останні роки будується нове медичне містечко, де сконцентроване новітнє обладнання і найбільш професійний персонал. На сьогодні, на стадії завершення облаштування відділення фізичної реабілітації з використанням новітніх методів і технологій. На наступні чотири роки заплановано здійснити ще більш суттєві роботи – це побудова дев’яти поверхового хірургічного блоку, де буде сконцентровано весь комплекс з надання хірургічних послуг, відділення інтенсивної терапії та сучасний операційний блок. На всі ці амбітні цілі планується виділити 1 мільярд 100 мільйонів гривень. Сумська область може стати медичним хабом, якому немає аналогів в країні», – розповів Володимир Горох.

До слова, як відомо кандидат на Кролевецького міського голову Вячеслав Жовтя балотуватиметься разом з командою ВО «Батьківщина» і до цієї професійної спільноти лідерів приєднався наш земляк – головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Володимир Горох. Тож, гасло партії: «Єдині надійні» набуває все більш реального змісту, адже в надійності Володимира Васильовича ніхто не сумнівається, за нього говорять його справи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: