Юлія Тимошенко: “В’ячеслав Жовтя не дозволить розбазарити майно та бюджет громади” + Відео

Вибори, Політика | 18:38, 19.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

В інтерв’ю сумський журналістам лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко розповіла про кандидатів на посади мерів малих громад, зокрема і про кандидата на посаду Кролевецького міського голови В’ячеслава Жовтю.

За словами Юлії Володимирівни, нині весь політичний табір в Україні поділився на дві нерівні частини. Перша частина – це ті політичні сили, які прийняли концепцію зовнішнього управління і служіння глобальним фінансовим кланам. Всі ресурси з центру і на місцях спрямовуються на потреби великих корпорацій, в першу чергу, іноземних.

“Є невеличка політична команда, яка по-перше, ніколи не підтримає новітню колонізацію України і завжди пропонує розвиток національних сил, національних стратегій, національної індустрії. Тобто, працювати так, щоб ресурси України служили українцям. І наші кандидати в мери – це та барикада, яка ідеологічно стоїть на позиціях, що ресурси громади: вода, земля, надра, ліси, бюджет, що все це не може бути розбазарене, не може бути предметом торгівлі. Наші мери цього не дозволять зробити і саме тому треба за них голосувати”, – підкреслила лідерка ВО “Батьківщина”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: