Юні пожежні дружини Кролевеччини співом і танцями попереджали про стихійні лиха + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 19 квітня, в Будинку дітей та юнацтва пройшов щорічний конкурс дружин юних пожежників “З вогнем не жартуй, життя своє цінуй!”.

Даний конкурс проводиться з метою популяризації і набуття підростаючим поколінням навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я і життя людей в умовах загроз чи під час виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масової роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності. Захід проведено під егідою місцевої влади та підрозділу служби з надзвичайних ситуацій району.

У конкурсі взяли участь 8 команд із загальноосвітніх закладів міста та району. У домашніх завданнях учасників були порушені актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки. Надані рекомендації щодо дій у різноманітних ситуаціях чи подіях. Звучала пропаганда здорового способу життя з агітацією щодо дотримання правил пожежної безпеки. Все це було переповнене  театральною, хореографічною і вокальною майстерністю, творчими задумами, оригінальністю виконання учасників конкурсу. А найголовнішим було те, що команди показали справжню дружбу і згуртованість юних дружин пожежників.

Слова вдячності за небайдужість до безпеки громадян висловив, наприкінці заходу, інспектор 22-ї ДПРЧ міста Кролевець Андрій Нечипоренко. Він закликав використовувати набуті знання і навички у повсякденному житті і вчити основам пожежної безпеки рідних, друзів та знайомих.

За результатами конкурсу, перемогу здобула команда ЗОШ № 2 “Невгамовні”, які представлятимуть район на зональних змаганнях, що пройдуть у місті Глухів. Усі інші учасники з СШ № 1, ЗОШ № 5, Дубовицької, Алтинівської, Обтівської, Тулиголівської ЗОШ та Камінського НВК отримали Дипломи за зайняті місця та подарунки від організаторів заходу.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: