Юні волейболістки Кролевця здобули перемогу у товариській зустрічі з командою Глухова
Поділитися в
Копіювати посилання
У спортивній залі Центру культури Кролевецької міської ради відбулася товариська зустріч з волейболу між командами вихованок ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради та ДЮСШ «Глухів».
Матч пройшов у дружній та спортивній атмосфері, подарувавши учасницям не лише яскраві емоції, а й цінний ігровий досвід. Юні волейболістки з Кролевця продемонстрували впевнену гру та здобули перемогу над суперницями з прикордонного Глухова.
У спортивній школі зазначають, що подібні зустрічі є важливою частиною підготовки спортсменок, адже допомагають вдосконалювати майстерність, загартовувати командний дух і набувати досвіду змагань.
Окремі слова вдячності організатори висловили за спонсорську допомогу та підтримку проведення заходу.
Також учасники зустрічі подякували українським захисникам за можливість тренуватися, розвиватися та проводити спортивні змагання навіть у непростий для країни час.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
