Юрію Чмирю суд повернув $680,9 тисяч, що були вилучені рік тому

Політика, Суд | 20:15, 28.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Печерський суд скасував арешт $680,9 тис, вилучених з банківського сейфу, який орендує депутат Сумської облради і екс-замглава адміністрації президента Юрій Чмирь

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 21 червня.

Рішення ухвалено за клопотанням адвоката, який повідомив,  що слідством не доведено, що кошти набуті незаконним шляхом. Крім того, як стверджував адвокат, власником грошей є не Юрій Чмирь, а інша особа. За даними з наших джерел — це Сергій Пуд, який раніше був парламентським помічником Чмиря, а також нардепа Віталія Хомутинніка.

Прокурор ГПУ Іван Нехаєнко подав до суду заяву про розгляд клопотання за його відсутності та щодо скасування арешту не заперечував.

Також суд отримав заяву Юрія Чмиря, що він не проти повернення коштів законному власнику.

Нагадаємо, у липні 2017-го при обшуку з банківського сейфу Чмиря вилучили більше $1 млн. А у листопаді 2017 суд арештував ці гроші з метою збереження речових доказів. Прокурор доводив, що вони отримані з неофіційних джерел і з них не було сплачено податків до державного бюджету.

Суд взяв до уваги зміну позиції прокурора, що потреба в арешті частини коштів відпала, і арешт скасував.

Решта $502 тис. належать дружині Чмиря. Гроші, власником яких себе називає Сергій Пуд, були начебто  передані Чмирю на зберігання. В його декларації вони не відображені.

З червня минулого року ГПУ розслідується справа щодо можливого ухилення від сплати податків і привласнення коштів депутатом Сумської обларди Юрієм Чмирем. На думку слідчих, його майновий стан, адже останні 10 років він працював на державних посадах, не відповідає офіційним доходам.

Джерело: The Sumy Post

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: