З 1 квітня на Кролевеччині встановлюється нерестова заборона та “сезон тиші”

Природа | 21:19, 31.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Управління державного агентства рибного господарства у Сумській області нагадує, що з 1 квітня в 17 областях України розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

У всіх річках Сумщини з 1 квітня по 20 травня заборонено вилов риби та інших водних біоресурсів: у водосховищах – з 1 квітня по 9 червня, у придатковій системі водойм  – з 1 квітня по 30 червня.

Забороняється також вилов раків у період виношування ікри, личинок, першої та другої линьки з 1 квітня по 30 червня.

Також у період із 1 квітня до 15 червня у лісах Сумщини триває «сезон тиші». В цей час забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою: пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

За порушення вимог Закону України «Про тваринний світ» інспекція притягуватиме порушників до адміністративної відповідальності.

Порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин – тягне за собою накладення штрафу на громадян від 510 до 850 грн і на посадових осіб – від 850 – 1190 грн.

Невжиття заходів щодо запобігання загибелі диких тварин, погіршенню середовища їх перебування та умов міграції або добування диких тварин, які зазнають лиха, – тягне за собою накладення штрафу від 850 – 1190 грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: