З кролевчанина стягнули понад 65 тисяч гривень аліментів з штрафом для двох донечок

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькому РВ ДВС, юстиція Сумщини продовжує роботу із забезпечення права дітей на вчасне й повне отримання аліментів. У 2018 році на користь дітей Сумщини сплачено вже понад 106 мільйонів гривень.

Такого результату вдалося досягти, завдяки дії Закону #ЧужихДітейНеБуває, який надав дієві інструменти впливу на батьків-боржників.

Так, у Кролевецькому районі батько заборгував своїм донькам Крістіні й Лізі майже 45 тисяч гривень. І тільки загроза тимчасових обмежень у праві керування транспортними засобами, користування зброєю, полювання та виїзду за межі України, примусила батька сплатити борг. Більше того, до цієї суми було дораховано ще й 50 % штрафу, що склало понад 22 тисячі гривень. Усі кошти направлені донькам.

Подібна ситуація виникла й у батька із Глухова, який не поспішав сплачувати аліменти донькам Анні та Анастасії. Борг сягнув 42 тисяч гривень. Вплинули на батька тільки обмеження, під тиском яких він сплатив борг і більше 21 тисячі гривень штрафу.

Працівники районного відділу ДВС нагадують, що ІІ пакет закону #ЧужихДітейНеБуває передбачає нарахування штрафних санкцій за невчасну сплату аліментних зобов’язань: рік несплати – 20 % від суми боргу, 2 роки – 30 %, 3 роки – 50 %.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: