Виговська

З міського бюджету виділено кошти для хворих на діабет та встановлення пам’ятнику загиблому в АТО кролевчанину

Соціальний захист | 19:19, 31.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Внесенням змін до Програми соціального захисту населення, депутати міської ради, 30 серпня, проголосували за виділення коштів на придбання інсуліну для мешканців об’єднаної територіальної громади. Сума, що піде на закупівля ліків становить 50 тисяч гривень.

За даними ЦРЛ, у Кролевецькій ОТГ зареєстровано 148 хворих на діабет. Місячна потреба на закупівлю ліків становить  – 102,8 тисяч гривень. Раніше, з міського бюджету було виділено 30 тисяч гривень на закупівлі. Також, кошти виділялися з державного та районного бюджетів.Щоб забезпечити діабетиків медикаментами, до кінця року потрібно винайти 434,5 тисяч гривень додаткових коштів. Районна рада нещодавно виділила  15,442 тис. грн, повністю закривши питання з закупівлі ліків мешканцям сіл району, яких зареєстровано 46 чоловік.

Також, з міського бюджету виділено 18 тис. грн на встановлення пам’ятнику загиблому в АТО Олександру Терещенку.

Більше 10 тис. грн направлено на матеріальну допомогу громадянам на лікування. Виділено 6,6 тис. грн на виплату матеріальної допомоги головам вуличних комітетів (по 150 грн на кожного в рік). Було відзначено, що дану виплату потрібно переглянути, щоб дійсно заохотити людей до виконання їх функцій. 3,3 тис. грн – оплата послуг зв’язку та програмного забезпечення для управління соціального захисту населення РДА та 5 тис. грн – допомога багатодітній родині Кролевця на будівництво водогону.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: