З нагоди професійного свята відзначено аграрія з Кролевеччини

Суспільство 16:46, 16.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

На засіданні ради підприємців при Конотопській районній державній адміністрації заступник голови Конотопської  районної ради Олексій БОЙЧЕНКО за вагомі внески в становлення та розвиток сільського господарства  під час воєнного стану відзначив   Грамотою  аграрія з Кролевеччини Олександра СТАРИЧЕНКА.

«Щиро вітаю Олександра Володимировича з відзнакою та дякую за те, що працюєте на Кролевеччині, сплачуєте податки, надаєте допомогу нашим захисникам і захисницям та Кролевецькій громаді! Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму, невичерпної наснаги у нелегкій праці та Божої благодаті у всіх добрих справах!»,-зазначив міський голова Віктор Лехман.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору