З нагоди професійного свята відзначено аграрія з Кролевеччини
Поділитися в
Копіювати посилання
На засіданні ради підприємців при Конотопській районній державній адміністрації заступник голови Конотопської районної ради Олексій БОЙЧЕНКО за вагомі внески в становлення та розвиток сільського господарства під час воєнного стану відзначив Грамотою аграрія з Кролевеччини Олександра СТАРИЧЕНКА.
«Щиро вітаю Олександра Володимировича з відзнакою та дякую за те, що працюєте на Кролевеччині, сплачуєте податки, надаєте допомогу нашим захисникам і захисницям та Кролевецькій громаді! Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму, невичерпної наснаги у нелегкій праці та Божої благодаті у всіх добрих справах!»,-зазначив міський голова Віктор Лехман.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
