Виговська

З початку року введено в дію нові бюджетні рахунки

Податки | 15:33, 11.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Державної казначейської служби України у Сумській області нагадує, що вже ввійшли в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів та платежів до державного і місцевих бюджетів

Реквізити нових рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, на веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області, або ж за посиланням – https://sum.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv

Також з третього січня вже почали діяти нові рахунки для сплати ЄСВ за стандартом IBAN. З цієї дати кошти, що сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

У файлі рахунків є окремий стовбець щодо символів з  ЄСВ та назва призначення. Кожна категорія платників, передбачена Законом про ЄСВ, має свій символ звітності, що відповідає коду класифікації рахунків (201, 202, 203, 204, 205, 206, 207). Про це докладніше тут. Нові реквізити рахунків розміщені на субсайті Головного управління ДПС у Сумській області (sumy.tax.gov.ua) у рубриці «Бюджетні рахунки».

Додатково інформуємо, що всі рахунки для зарахування платежів до Державного бюджету України та місцевих бюджетів розміщені на Вебсторінці Головного управління Казначейства (розділ «Реквізити рахунків») Вебпорталу Державної казначейської служби України за адресою www.treasury.gov.ua.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: