З початку вересня на Кролевеччині проводитиметься імунізація диких тварин

Тварини | 15:15, 27.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Напружена епізоотична ситуація в Україні та Сумській області щодо сказу потребує дієвих заходів профілактики цієї хвороби. У зв’язку із стійкою циркуляцією вірусу серед диких тварин, особливе місце в системі заходів боротьби зі сказом природного типу займає пероральна імунізація диких тварин, ефективність якої доведена світовим та європейським досвідом, а також результатами, отриманими після проведення цих заходів в Україні.

З 2 вересня 2020 року на території Сумської області буде проводитись осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною за допомогою авіатранспорту. Розкидання приманок відбуватиметься над польовими і лісовими угіддями області, поза територіями населених пунктів. Про це інформують у Кролевецькому районному управлінні ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області.

Приманка безпечна для тварин і людей, має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Дані заходи забезпечать створення стійкого імунітету у диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу та значно покращать епізоотичну ситуацію в регіоні.

Прохання до мешканців Кролевецького району, при виявленні приманок не піднімати їх із землі та не розбирати.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: