З СШ № 3 та НВК № 4 утворили ліцей та освітній округ

Освіта | 15:07, 3.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

На двадцятій сесії Кролевецької міської ради, 29 листопада, було прийняте рішення про опорний заклад. Так, за рішенням депутатів, було створено Кролевецькій освітній округ у складі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 та навчально-виховного комплексу № 4 “Загальноосвітня школа І ступеня – заклад дошкільної освіти (Ясла-садок)”.

Також, рішенням визначено Кролевецьку СШ № 3 опорним закладом загальної середньої освіти у Кролевецькому освітньому окрузі й утворено філію № 1 з НВК №4. Створений опорний заклад з філією відтепер буде називатися – Опорний заклад “Кролевецький ліцей № 3 Кролевецької міської ради”.

Рішенням були затверджені Статут опорного закладу та Положення про філію.

Дане рішення прийняте згідно відповідного законодавства, а також розглянувши клопотання управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради, враховуючи протокол засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу від 12 квітня цього року. Попередньо було проведено кілька зустрічей з колективом та батьками НВК № 4.

Метою створення опорного закладу є забезпечення умов для здобуття повної загальної середньої освіти, запровадження профільного навчання, для всебічного розвитку особи, раціонального та ефективного використання наявних ресурсів і матеріально-технічно бази закладів освіти ОТГ, їх модернізації.

Як зауважили на засідання, у НВК № 4 залишиться вся матеріально-технічна база та педагогічні працівники, проте директор НВК стане завідуючим філією.

До присутніх на засіданні, після одностайної підтримки даного рішення, звернулася директор СШ № 3 Світлана Онікієнко, яка подякувала за підтримку і закликала й надалі знаходити порозуміння в питаннях надання мешканцям громади якісної освіти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: