За добу російські війська здійснили майже 50 обстрілів Сумщини

Суспільство 08:48, 20.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 20 грудня. Внаслідок російських обстрілів території області за добу немає постраждалих серед мирних жителів, повідомили у Сумській ОВА.

Протягом доби, з ранку 19 грудня до ранку 20 грудня 2025 року, російські війська здійснили майже 50 обстрілів по 22 населених пунктах у 10 територіальних громадах області.

Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах.

Під ударами ворога були населені пункти таких громад:

▪️Сумська

▪️Юнаківська

▪️Краснопільська

▪️Білопільська

▪️Глухівська

▪️Середино-Будська

▪️Зноб-Новгородська

▪️Шалигинська

▪️Дружбівська

▪️Великописарівська.

Ворог застосовував артилерію, міномети, FPV-дрони, БпЛА, керовані авіаційні бомби по території Сумщини.

Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:

▪️у Глухівській громаді знищено приватний будинок, пошкоджено приватні житлові будинки;

▪️у Дружбівській громаді пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури;

▪️у Великописарівській громаді пошкоджено приватний житловий будинок;

▪️у Середино-Будській громаді пошкоджено приватне домоволодіння, об’єкт цивільної інфраструктури;

▪️у Зноб-Новгородській громаді знищено приватний будинок;

▪️у Шалигинській громаді зруйновано приватні житлові будинки;

▪️у Великописарівській громаді пошкоджено будівлю магазину;

▪️у Краснопільській громаді пошкоджено легковий автомобіль.

За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 13 людей.

За добу повітряна тривога в області тривала 9 годин 49 хвилин.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору