За добу російські війська здійснили понад 20 обстрілів Сумщини

Суспільство 09:51, 13.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Безпекова ситуація в Сумській області станом на ранок 13 грудня. Внаслідок російських обстрілів території області за добу є поранена серед мирних жителів, повідомили у Сумській ОВА.

У Середино-Будській громаді внаслідок мінометного обстрілу поранено 76-річну жінку.

До лікувального закладу звернулася 43-річна жінка, яку було травмовано 11 грудня у Великописарівській громаді внаслідок удару КАБом.

До лікувального закладу звернулася 68-річна жінка, яку було поранено 7 грудня внаслідок удару БпЛА в м. Охтирка.

Протягом доби, з ранку 12 грудня до ранку 13 грудня 2025 року, російські війська здійснили понад 20 обстрілів по 11 населених пунктах в 8 територіальних громадах області.

Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах.

Під ударами ворога були населені пункти таких громад:

▪️Юнаківська

▪️Білопільська

▪️Краснопільська

▪️Миколаївська сільська

▪️Шосткинська

▪️Середино-Будська

▪️Дружбівська

▪️Великописарівська.

Ворог застосовував артилерію, міномети, FPV-дрони, БпЛА, керовані авіаційні бомби по території Сумщини.

Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:

▪️у Краснопільській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури;

▪️у Миколаївській сільській громаді пошкоджено приватний житловий будинок та легковий автомобіль;

▪️у Шосткинській громаді пошкоджено нежитлове приміщення (спортивний комплекс навчального закладу).

За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 7 людей.

За добу повітряна тривога в області тривала 13 годин 8 хвилин.

 

Фото ілюстративне

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору