За молодняк ВРХ – гроші!

Аграрний сектор | 21:35, 18.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Власники молодняка великої рогатої худоби отримають дотацію. Про це повідомили в Сумській обласній державній адміністрації.

Сума бюджетної дотації для фізичних осіб – власників тварин Сумської області становить 334,8 тис. грн. Участь у першому етапі програми взяли 181 домогосподарство сільського населення, які утримували молодняк 294 голови великої рогатої худоби

Загальна ж сума коштів нарахована фізичним особам – власникам тварин та розподілена за областями України становить 6 741 300 гривень.

Сільські, селищні, міські ради, ради об’єднаних територіальних громад Сумської області продовжують приймання документів фізичних осіб на отримання дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб. Документи приймаються в період до 1 вересня та до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Нагадаємо, в Україні реалізується програма державної підтримки галузі тваринництва за напрямом: «Спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб». На цей напрям державним бюджетом передбачені кошти в сумі 700 млн грн.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: