Виговська

За незаконну порубку дерев – понад півмільйона гривень штрафу

 Поділитися

Поділитися в

Путивльським районним судом засуджено двох жителів села Дубовичі за вчинення кримінального правопорушення за ст. 246 КК України,  а саме незаконна порубка лісу.

E ході судового розгляду встановлено, що громадянин Г. та громадянин К., без передбаченого законом дозволу, в період часу з вересня 2016 року по кінець жовтня 2016 року, знаходячись у лісовому масиві на території Дубовицької сільської ради, який надано у користування ДП «Кролевецький агролісгосп» умисно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій здійснили незаконну порубку 76 дерев породи сосна звичайна загальною кубомасою 114 м3, чим заподіяли істотної шкоди навколишньому середовищу на загальну суму близько 611 тисяч гривень.

Вироком суду громадянина Г. та К. визнано винуватими у вчиненні злочину, передбаченого ст. 246 КК України, і призначено їм покарання у вигляді штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 гривень (кожному) та присуджено стягнути з них в солідарному порядку на користь держави в особі Державної екологічної інспекції України в Сумській області  шкоду заподіяну незаконною порубкою дерев в розмірі 611 630 гривень.

Як зауважують у адміністрації ДП «Кролевецький агролісгосп», підсумовуючи вищевикладене, можна зробити висновок, що вчинення незаконної рубки — дорога справа з неприємними наслідками.

На підприємстві звертаються до громадян:  у зв’язку із збільшенням випадків незаконного вирубування деревини в лісах на території району невідомими особами, просимо Вас про відомі вам факти скоєння самовільних рубок анонімно повідомляти за телефонами: (05453)5-21-44; 5-16-92, для своєчасного реагування та встановлення винних осіб у скоєнні даного злочину.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: