За перемогу у Всеукраїнських олімпіадах відзначили учнів навчальних закладів Кролевецької ОТГ

Освіта | 18:36, 23.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

19 квітня, в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна відбулося обласне свято нагородження учнів-переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, що стало підсумком роботи дитячих та педагогічних колективів Сумської області за 2018-2019 навчальний рік.

Під час нагородження, Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів відзначено 20 учнів з Кролевецьких СШ №1, ЗОШ № 2 ім. М.О. Лукаша, опорного закладу «Кролевецький ліцей №3», ЗОШ № 5, які посіли 24 призові місця в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, 3 призові місця в ІV етапі та 2 призові місця в ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Учениця 8 класу Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Анастасія Ковтун та учениця 10 класу Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Анна Сущенко, учень 9 класу Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.О. Лукаша Аркадій Яценко, які посіли по 3 призові місця в ІІІ етапі олімпіад, та учениця 11 класу опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» Анастасія Носкова, яка виборола абсолютну першість в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, відзначені в номінації «Ерудит» та нагороджені цінними подарунки.

За вагомий внесок у роботу з обдарованою учнівською молоддю та високу професійну майстерність у підготовці учнів до олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 18 педагогів закладів освіти Кролевецької міської ради відзначено Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: