Виговська

За півроку 30 кролевчан були покусані тваринами

Тварини | 15:34, 13.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як поінформував на апаратній нараді в райдержадміністрації, в.о. начальника Кролевецької районної державної лікарні ветеринарної медицини, завідуючий протиепізоотичним відділом районної ветеринарної лікарні Олександр Тищенко, за 6 місяців отримали покуси тваринами 30 людей, з них 13- проведено відповідні щеплення.

За його словами, станом на 1 липня від сказу щеплено 3000 голів собак та 2 009 голів котів. План по профілактичним щепленням виконаний.

На території району зменшено популяцію бродячих тварин: знищено 11 голів собак, 6 голів котів та 48 голів лисиць.

Виступаючий підкреслив, що проблемним питанням залишається поводження з бродячими тваринами (враховуючи вимоги чинного законодавства щодо гуманного поводження з тваринами). До того ж відсутній належний облік собак та котів, що призводить до помилок в плануванні потреби у вакцині та неповного обхвату щепленням всього поголів’я.

«На жаль, окремі жителі Кролевеччини не враховують серйозності питання й безвідповідально ставляться до вимог дбати про своїх улюбленців, вчасно їх вакцинувати, не виганяти з осель,тим самим поповнюючи ряди бездомних тварин. З початку року на Кролевеччині покусано тваринами 30 осіб. Тому потрібно завжди пам’ятати, що тільки  своєчасне звернення до закладів охорони здоров’я про покус твариною збереже життя людини»,– сказав посадовець.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: