За порушення тиші – штраф!

Природа | 21:03, 4.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

У період з 1 квітня по 15 червня на всій території України розпочався «сезон тиші». Про це повідомили у Департаменті екології та охорони природних ресурсів.

Сезон тиші − це природоохоронний захід, упроваджений до виконання в Україні. Метою такого заходу є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» від 9 квітня 2015 року внесено зміни до статті 39 Закону України «Про тваринний світ». Відповідно забороняється проведення робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму та не спокою. Це стрільба, проведення вибухових робіт, використання піротехнічних засобів − феєрверків, проведення санітарних рубок лісу, використання моторних і маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах.

За порушення цих вимог винних осіб буде притягнуто до відповідальності згідно зі ст. 87 КУпАП. Порушення вимог щодо охорони середовища перебування і шляхів міграції, переселення, акліматизації та схрещування диких тварин − тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: