Прокуратура через суд домоглася поповнення бюджету Кролевця на понад півмільйона гривень

 Поділитися

Поділитися в

Шосткинська місцева прокуратура у взаємодії з прокуратурою Сумської області в судовому порядку домоглася стягнення з недобросовісного забудовника ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» збитків у сумі понад 600 тис. грн. коштів пайової участі для розвитку інфраструктури міста Кролевець, – про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

На початку липня поточного року господарський суд Сумської області безпідставно відмовив місцевій прокуратурі в задоволенні позову, поданого в інтересах держави в особі Кролевецької міської ради до зазначеного вище підприємства про стягнення вказаної суми збитків.

Категорично не погоджуючись із вказаним рішенням суду, прокуратура Сумської області звернулась до Харківського апеляційного господарського суду із апеляційною скаргою.

За результатами розгляду скарги прокуратури області (у підготовці якої активно брала участь Шосткинська місцева прокуратура), 10.09.2018 року судом апеляційної станції винесено постанову про її задоволення та прийнято рішення про задоволення у повному обсязі позову місцевої прокуратури.

Таким чином, місцева прокуратура за допомогою прокуратури області лише через суд апеляційної інстанції домоглась ухвалення законного та справедливого рішення, яким недобросовісний забудовник поповнить бюджет міста Кролевець на суму понад півмільйона гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: