За створення 6 районів виступили депутати Сумської облради
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 25 жовтня, під час двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання, у Сумах депутати обговорили та проголосувати кілька звернень до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.
Зокрема, прийняли рішення про необхідність утворення на території Сумської області 6 районів. Зокрема депутати пропонують створити на території області:
— Сумський (з приєднанням Білопільського, Лебединського та Краснопільського районів);
— Конотопський (з приєднанням Буринського району);
— Охтирський (з приєднанням Великописарівського та Тростянецького районів);
— Глухівський (з приєднанням Кролевецького та Путивльського районів);
— Роменський (з приєднанням Липоводолинського і Недригайлівського районів);
— Шосткинський (з приєднанням Середино-Будського та Ямпільського районів).
“За” проголосували 34 депутати з 37 присутніх.
Джерело: Сумські дебати
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
