За тиждень в області на кір захворіло 14 осіб і померла породілля
Поділитися в
Копіювати посилання
В Сумській області, станом на 21 березня захворіло на кір 110 осіб (з урахуванням попередніх діагнозів), з них 81 дорослий та 29 дітей, в тому числі протягом останнього тижня – 14 дорослих. Зареєстровано 1 летальний випадок по Буринському району.
За даними Сумського обласного лабораторного центру, у Кролевецькому районі зафіксовано 6 випадків захворювання на кір.
“Надійний засіб з профілактики кору – імунізація. Щеплення проти кору забезпечує надійний імунітет у 95 – 97% осіб, які отримали щеплення, а також попереджає розвиток тяжких форм захворювання та ускладнень (ураження органів дихання, нервової системи, органів зору,нирок, печінки тощо)”, – зауважують в державній установі.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
