За затримки пенсій вибачилися і пообіцяли не допускати подібних ситуацій

 Поділитися

Поділитися в

Як ми вже повідомляли, пенсіонерам Кролевеччини затримали пенсії на кілька днів. Вчора виплати було відновлено і до кінця тижня кошти мають потрапити до отримувачів.

На офіційному сайті Пенсійного Фонду України голова Правління Олексій Зарудний приніс вої вибачення пенсіонерам: “Зараз звертаюсь до тих з Вас, хто останніми днями отримують свою пенсію із запізненням та приношу за ці незручності свої особисті вибачення. Повідомляю Вас, що ситуація з виплатою пенсій нормалізується. Сьогодні, 25 липня Пенсійним фондом України повністю профінансовано виплату пенсій через поштові відділення. Наші колеги з “Укрпошти” забезпечать доставку цих коштів додому або їх виплату безпосередньо у відділеннях у найближчі два дні. У цей же термін буде завершено зарахування пенсійних виплат липня на банківські рахунки пенсіонерів”.

Також, він зазначив, що в подальшому Пенсійний фонд України вживатиме всіх необхідних заходів, щоб не допустити будь-яких збоїв з виплатою пенсій, забезпечити своєчасну їх виплату, як це було упродовж останніх років.

Вже з 2 серпня Пенсійний фонд України розпочинає фінансування, а з 4 серпня – виплату пенсій серпня місяця у штатному режимі згідно встановленого графіку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: