Забезпечення умов для ефективного лікування коронавірусу, децентралізація та “Велике будівництво”, – новопризначений голова ОДА окреслив основні пріоритети

Влада | 18:20, 25.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома провів першу установчу нараду з керівниками структурних підрозділів і окреслив основні напрямки, над якими планує працювати разом з командою, – про це інформують на сайті ОДА

Під час наради були розглянуті важливі питання життєзабезпечення області. Зокрема, голова облдержадміністрації наголосив, що особливу увагу буде приділено створенню додаткової мережі ліжко-місць для лікування хворих на COVID-19 та забезпечення їх киснем. Якісна реалізація в області державної програми «Велике будівництво», реформи децентралізації, успішне проходження опалювального сезону також будуть на особистому контролі очільника облдержадміністрації.

«Усі завдання, що поставив мені Президент України Володимир Зеленський, обов’язково будуть виконані», – наголосив Василь Хома.

Голова облдержадміністрації зазначив, що всі структурні підрозділи  мають працювати на випередження. Системна робота, професіоналізм та результат – це ті критерії, за якими будуть оцінюватися працівники облдержадміністрації.

Василь Хома впевнений, що Сумщина обов’язково буде в лідерах, адже маємо підтримку Президента України, народних депутатів. Головне –працювати чесно і якісно.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: