Забор розбрату: керівництво УВП УТОС, спільно з міською владою вирішать питання аварійного огородження підприємства

Благоустрій | 12:30, 16.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Питання забору, що є огородженням ділянки, де знаходиться Кролевецьке УВП УТОС вже кілька років є проблемним, адже сусіди, серед яких і одинокі пенсіонери, і люди з інвалідністю та інші мещканці вулиці Зоряна скаржаться на те, що його аварійний стан їх не влаштовує і це заважає їм вести господарство.

Днями відбулася зустріч Кролевецького міського голови Олександра Бобровицького, депутатів міськради Володимира Демченка та Людмили Шевченко, а також начальника МКП “Ремдільниця” Олексія Дердуна з керівництвом підприємства.

Під час зустрічі директор Кролевецького УВП УТОС Олег Климов відзначив вкрай скрутну фінансову ситуацію підприємства. Завантажити роботою та забезпечити належне утримання людей з інвалідністю, що тут працюють, стає дедалі складніше, тож на будь-які інші капіталовкладеня просто немає коштів. Своїми силами, з підручних матеріалів вже неодноразово проводився поточний ремонт огородження, проте цього виявилося замало, де знайти матеріали на новий забор у дирекції не знають.

Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький запропонував вирішити дане питання спільними зусиллями. Зокрема, у розпорядженні УВП УТОС є устаткування для розпилу деревини, а МКП “Ремдільниця” потребує цих послуг. Тож і домовилися, що за послуги з розпилу підприємство візьме не коштами, а матеріалами і полагадить огорожу. Всі сторони згодилися на дану пропозицію.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: