Заклади освіти Кролевеччини перейдуть на дистанційне навчання

Коронавірус | 19:26, 3.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

На Кролевеччині останніми днями ускладнилася епідемічна ситуація. Як повідомили сьогодні під час брифінгу у Кролевецькій міській раді, станом на 3 березня за даними Конотопського відділення ДУ «Сумський лабораторний центр» за минулі вихідні зареєстровано 98 нових випадків захворювання на COVID-19. Загалом на Кролевеччині – 227 активних хворих.

Стрімке зростання інфікованих передбачає встановлення посилених протиепідемічних заходів на території Кролевецької громади.

Сьогодні в ході засідання місцевою комісією ТЕБ та НС на чолі з міським головою Віктором ЛЕХМАНОМ було вирішено, що навчання у закладах дошкільної (від 5.03.) та початкової освіти (1-4 класи від 5.03., 5-11 від 4.03.) буде проходити у дистанційному режимі. Керівникам професійних технічних закладів рекомендовано перевести перейти на дистанційне навчання.

Крім того, керівникам установ та підприємств, у працівників яких було виявлено коронавірусну інфекцію, рекомендували впровадити дистанційну форму роботи.

Також було наголошено на тому, що закладам торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на період карантину в зв’язку з COVID-19 слід запровадити дотримання вимог Постанови КМУ №1236/від 09.12.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2. Представники комісії наголосили на тому, що, після проведення роз’яснень, спеціалісти Держспоживслужби будуть проводити перевірки суб’єктів господарювання на дотримання вимог.

Старостам сіл громади рекомендовано провести інформаційну роботу серед населення, сформувати список населення соціально вразливих категорій, що потребують допомоги, інформувати трудові колективи щодо організації роботи у період пандемії та контролювати дотримання особами самоізоляції та інших карантинних обмежень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: