Заклади освіти Кролевеччини запрошують взяти участь у конкурсі на кращі інклюзивні практики

Освіта | 16:52, 24.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Для участі у конкурсі запрошуються заклади освіти, громадські організації, батьківські спільноти, творчі та спортивні колективи, і просто небайдужі люди, які проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проекти. Учасникам потрібно ознайомитися з Положенням конкурсу та заповнити заявку за посиланням  та надіслати до 28 березня 2021 року на електронну адресу:  sunnydity@gmail.com

Мета конкурсу – популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Результати конкурсу будуть оголошені під час фестивалю кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», який відбудеться в травні поточного року у м. Скадовськ Херсонської області. На Фестиваль будуть запрошені переможці та найяскравіші учасники конкурсу для презентації своїх практик і вручення нагород.

Варто зазначено, що громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2021» оголошує вже другий рік поспіль.

Додаткова інформація про конкурс на сторінці у Facebook.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: