Закриють чи не закриють каси для продажу квитків на залізничному вокзалі у Кролевці?

Суспільство | 18:49, 15.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вже кілька днів, як в соціальній мережі Фейсбук за ініціативи ГО “Кролевеччина Разом” люди коментують ситуацію щодо поширеної даною спільнотою інформації про закриття кас для продажу квитків на залізничному вокзалі міста Кролевець. Звичайно ж, після закриття автостанції люди висловлюють своє обурення, переймаються даним питанням, адже навіть в таких речах, які були буденними, звичними вже не можна бути впевненими.

Від керівника ГО “Кролевеччина Разом” Олександра Ляшенка було подано звернення до Київської дирекції залізничних перевезень та Кролевецької РДА з проханням зберегти працівників станції та залізничні каси. Натомість, у разі не виконання даних вимог, в громадській організації заявили про те, що мешканці міста та прилеглих населених пунктів готові влаштовувати мітинги та мирні протести.

Депутат Кролевецької міської ради Євген Тригуб також вирішив приєднатися до вирішення даного питання і він звернувся з коментарями до керівника залізничної станції «Кролевець»  Геннадія Коваленка. Проте поцікавився депутат у залізничника питанням про закриття залізничного вокзалу і, звичайно ж, дане питання не розглядається, що і підтвердив спікер на відео.

Днями місто Кролевець сколихнула звістка про те, що в місті закривають залізничний вокзал. Буквально за добу ця інформація облетіла увесь район. Деякі громадські організації навіть пропонують встановити намет для збору підписів проти закриття. Сьогодні я ,як депутат Кролевецької міської ради від політичної партії "Європейська Солідарність", мав нагоду поспілкуватися з керівником залізничної станції Кролевець і задати питання : чи насправді існує дана проблема,чи хтось її створює, щоб потім "героїчно" вирішити?

Опубліковано Євгеном Тригубом Вівторок, 15 вересня 2020 р.

Цього ж дня, через кілька годин, своє відео виклали і працівники залізничних кас міста Кролевець і підтвердили своє звернення до громадської організації з наболілого питання, констатувавши ще раніше озвучену інформацію про закриття кас.

А ось і офіційне звернення квиткових касирів залізничної станції Кролевець до громади міста.

Опубліковано ГО"Кролeвeччина разом" Вівторок, 15 вересня 2020 р.

Проблема загострюється ще й тим, що не весь Кролевецький район покритий гарним мобільним зв’язком, зокрема села Добротове та Гречкине не одноразово зверталися у різні інстанції, адже вони можуть зателефонувати один одному лише виїхавши з села, про доступний Інтернет в багатьох селах годі й говорити. Тобто, диджиталізація – це добре, але як її провести на практиці, зовсім не зрозуміло. Придбати собі квитки через інтернет-застосунки зможуть не всі, особливо дане питання болісно зачепить пенсіонерів. Зазначимо, що пільговикам хочуть ввести грошову компенсацію пільг, зокрема і на перевезення, тобто вони отримуватимуть визначену суму коштів на свій рахунок, а квитки будуть придбавати в повному обсязі, без знижок.

Зазначимо,  що наше видання 05453 “Новини Кролевця” з даного питання, одразу після озвучення  інформації, подало запит на пресслужбу “Укрзалізниці”, проте відповідь нам ще не надійшла. З наших джерел стало відомо, що дійсно подібні заходи щодо скорочення штатів у планах керівництва “УЗ”, проте на сьогодні не розглядаються кардинальні зміни, тобто повне закриття кас. Ми продовжуватимемо слідкувати за даним питанням.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: