Виговська

Зареєстровано петицію до Президента про відміну плати за транспортування газу

Енергетика | 13:10, 28.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Після публікації матеріалу про те, що з січня рішенням НКРЕКП з рахунку за газ вилучена плата за його доставку. Тому всі споживачі отримали окремі рахунки: один за газ, другий – за його доставку. Обуренню кролевчан під даною інформацією не було меж.

Дана ситуація збурила не лише кролевчан, а й жителів всієї країни. Так, на офіційному сайті Президента України була зареєструвана петиція “Про негайне скасування ухаленої НКРЕ так звану “абонплату за транспортування газу!”.  Її автором став громадський діяч Роман Тарасович Федорів.Вже зареєстровано і ніші петиції з даного питання.

“Вимагаємо негайно скасувати ухвалу НКРЕ про так звану “абонплату за транспортування газу”, як таку, що є грабіжницькою та здирницькою, та оскількі вона є ні чим іншим, як спробою висмоктати додаткові гроші з народу крадіям-Фірташам до кишені й не ґрунується на жодних економічних розрахунках! Ми самі власним коштом прокладали собі газ у хати і вже заплатили десятки тисяч гривень за ці підключення! Згадана ухвала – це нахабний та цинічний грабунок народу!” – йдеться в тексті документу

Ініціатори зазначають, щоб петиція потрапила на розгляд вона повинна за короткий проміжок часу набрати 25 000 підписів. Станом на 16.00 27 січня петиція набрала 19 тис. 13 голосів зі 25 тис. необхідних.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: