Заробіток на фрілансі: Tik-Tok, Youtube, Telegram
Поділитися в
Копіювати посилання

Мрієте стати фрілансером і назавжди забути про нудну роботу в офісі? Хочете самостійно планувати графік і гідно заробляти? Маєте творчий потенціал і бажаєте його розвивати? Останнім часом досить популярними нішами для онлайн-заробітку стають сервіси Tik-Tok, Youtube і Telegram. Багато українців отримують десятки, а деякі і сотні тисяч доларів за зйомку і публікацію відеороликів. Ми вам розповімо як стати фрілансером в Україні, з чого почати кар’єру блогера і скільки реально можна на цьому заробити.
У Ютубі дуже багато блогерів. Вони знімають ролики на актуальні теми, мають мільйони переглядів, а їх передплатники щодня перевіряють наявність нових відео на каналах. Але це не означає, що ніша вже зайнята і вам не знайдеться місця. Кожен бажаючий в будь-який час і в будь-якому віці може створити канал на Youtube і зайнятися його монетизацією.
З чого почати? Як заробити на Ютубі перші гроші? В першу чергу, вивчіть формулу успіху: “Якісний контент + лояльність аудиторії = заробіток, реклама, співпраця з брендами”. Для роботи вам знадобиться знімальна апаратура апаратура (на старті можна використовувати телефон з гарною камерою), мікрофон і хороше освітлення, якщо ролики будуть зніматися в приміщенні.
Ось два основних способи, використовуючи які можна отримати дохід на Ютубі:
- Заробіток на партнерках
Блогер заробляє гроші на показах реклами. Youtube пропонує пряму і багатоканальну партнерські програми. На старті краще використовувати другий варіант. Представники багатоканальної мережі допоможуть вам знайти контакт з аудиторією, спланувати зйомку, навчать вести діалог з партнерами і заробляти на контенті. Використовуючи багатоканальну партнерку, ви будете отримувати до 25% оплати рекламодавців. На прямій партнерці дохід вищий — до 55%, але тут потрібно покладатися тільки на свої зусилля і навички.
Умови для заробітку на партнерці:
Заробіток залежить від кількості показів реклами. Глядач повинен переглянути рекламний ролик хоча б півхвилини. На старті дохід може становити від 50 до 200 доларів. Пізніше, якщо блогер буде приділяти достатньо часу розкручуванню свого каналу, заробіток збільшиться.
- Співпраця з брендами
Якщо ваш канал набере більше 500 тисяч передплатників, до вас будуть звертатися представники різних компаній з пропозицією рекламувати їх товар. Співпраця здійснюється за договором, який укладається на рік, а то і більше.
Якщо вам не надійшло ніяких пропозицій, скористайтеся послугами бірж. Це хороший варіант для новачків. Головна перевага — мінімізація ризиків: ви отримаєте оплату відразу ж після виконання завдання. Після того, як вдасться набрати велику кількість передплатників, радимо віддати перевагу прямому співробітництву з брендами — так ви зможете заробити більше.
Монетизація Tik-Tok
Заробляти в Тік-Ток можна простіше, ніж в перенасиченому блогерами Інстаграм і Ютуб. Багато ніш тут досі залишаються вільними. У даній соцмережі немає офіційної партнерки, тому заробляти на показах реклами не вийде. Але замість цього є інші варіанти, які можуть принести дохід навіть блогеру-початківцю.
На старті можна поєднувати кілька способів монетизації, а згодом просувати себе як експерта.
Заробіток на Телеграм-каналах
Телеграм — це зручний мессенджер, який швидко розвивається і нарощує кількість користувачів. Хтось сприймає його як спосіб обмінюватися повідомленнями, хтось — як джерело актуальних новин, а хтось має свій канал. Як заробити в Телеграм без вкладень? Ось кілька реально працюючих способів:
Розміщення реклами та партнерський маркетинг може принести до 35 тис. гривень на місяць, розробка стікерів — до 7 тис. гривень за 1 пакет, створення ботів — до 15 тис. гривень за проект, адміністрування — до 10 000 гривень в місяць.
Телеграм, Ютуб і Тік-Ток представляють великий інтерес для рекламодавців і відкривають безліч можливостей для заробітку. Якщо серйозно підійти до справи і правильно вибрати тему, можна перетворити один з цих майданчиків на стабільне джерело доходу.
Більше про те, як швидко знайти онлайн-підробіток можна почитати на сайті Miloan.ua в розділі Блоги. Сервіс регулярно розміщує актуальні публікації про саморозвиток, плануванні фінансів і економічні події в країні.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.