Зарплату за червень медикам Кролевеччини повністю виплатять у серпні

Медицина | 18:40, 26.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

На сесії Кролевецької районної ради до депутатів було донесено інформацію щодо критичної ситуації з виплатою заробітної плати працівникам медичних закладів Кролевеччини.

Зокрема, як зауважила начальник фінансового управління РДА Неля Судак, на сьогодні незабезпеченість по Кролевецькій ЦРЛ обраховується в 6,5 мільйонів гривень. Буде проблема з виплатою заробітної плати. Вона буде виплачуватися поступово, по мірі надходження субвенції з державного бюджету.

“Якщо держава нам не допоможе в даному питанні, то червнева заробітна плата буде повністю закрита 2 серпня. Своєчасно виплатити заробітну плату не вийде”, – наголосила виступаюча.

Цього ж дня, до районної ради надійшов лист від Міністерства фінансів України щодо утримання медичних закладів Кролевецького району. У ньому наводиться ціла низка законодавчих актів з даного питання. Зокрема у листі йдеться, що рівень фінансового забезпечення місцевих бюджетів в умовах бюджетної децентралізації, в першу чергу, залежить від роботи місцевих органів влади щодо вжиття ними дієвих заходів та пошуку оптимальних інструментів та механізмів комплексного вирішення проблем наповнення місцевих бюджетів, а також рішень щодо ефективності використання наявних коштів. У висновку Міністерство фінансів зазначає, що питання фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я Кролевецького району у 2018 році має вирішуватися відповідними місцевими органами влади за рахунок вищезазначених коштів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: