Зарплати виплатять, оренду ветеранам продовжать

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 6 грудня відбулося перше пленарне засідання восьмої сесії Кролевецької міської ради. Були присутні 18 депутатів і розглянули вони понад 18 питань, з яких половина майнові та земельні.

Як і повідомлялося раніше, депутати розподілили перевиконання бюджету, а саме понад 402 тисячі гривень підуть на виплату заробітних плат, оплату за газопостачання, придбання ялинкових прикрас, обладнання для КП “Кролевець водоканал”, програмного забезпечення тощо. Саме ці питання були попередньо розглянуті  на бюджетній комісії міськради.

Щоправда, все ж вдалося винайти кошти для задоволення прохань двох кролевчан і виділити 8 тисяч гривень на лікування.

Шляхом перерозподілу коштів спеціального фонду районного бюджету 55 тисяч гривень виділено на виготовлення кошторисної документації для проведення капітального ремонту дорожнього покриття ділянки дороги по вул. В. Інтернаціоналістів.

Також, на сесії внесено зміни до штатних розписів виконавчого комітету Кролевецької міської ради, створено відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності апарату виконкому міської ради, який запрацює лише з 1 січня 2018 року, схваленого Положення про відділ. Затверджено новий Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

В інших питаннях знову розглядали рішення про надання Кролевецькій районній організації ветеранів приміщення в оренду. Заступився за ветеранську організацію депутат міської ради Віктор Чечель, який закликав продовжити їм термін оренди. На порушенні регламенту, на його думку, загострив увагу депутат Євген Тригуб і відмовився брати участь у голосуванні. Довго не обговорювали і в результаті прийняли дане  рішення (15 – “за”, 1- утримався, 2 – не голосували).

Сесія пройшла швидко й легко, ще й на початку голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий привітав усіх присутніх з Днем Збройних Сил України та наступаючим святом – Днем місцевого самоврядування, наголосивши на необхідності співпраці всіх гілок влади в районі і новоствореній громаді.

Сесія не була закрита, адже депутати знову зберуться в цьому місяці, на друге пленарне засідання, щоб розглянути перший бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: