Затверджено план розвитку Глухівського госпітального округу, до якого входить Кролевецький район

Медицина | 15:19, 19.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Засідання Госпітальної ради відбулось 15 жовтня з виїздом у Путивль і Кролевець, –  повідомили в регіональній газеті “Неделя”

Як прокоментував її голова Олексій Ткаченко, усі члени від Глухівського, Путивльського і Кролевецького районів і ОТГ визначились із можливим розвитком округу, тепер документ мають обговорити у профільних комісіях відповідних рад.

«Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування першого типу буде у Глухові. Але це не означає, що наші партнери залишаться без медичної допомоги на місцях: у Путивлі і Кролевці залишаться заклади. Щоб визначитись із конкретними заходами зі скорочення чи, навпаки, – розширення деяких відділень, ми чекаємо на кошторис від держави, яка досі не озвучила конкретних фінансових складових», – повідомив Олексій Ткаченко.

Нагадаємо, представляють Кролевецьку ОТГ в госпітальній раді: міський голова Олександр Бобровицький, секретар міської ради Олена Рекуха та начальник фінансового управління міськради Тетяна Олещенко. Від Кролевецького району до складу ради увійшли голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий та головний лікар ЦРЛ Сергій Побивайло.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: