Завдяки соціально-відповідальному бізнесу у Кролевці з’явився новий тротуар та парковка
Поділитися в
Копіювати посилання
Завдячуючи соціально-відповідальному бізнесу у Кролевці продовжується розбудова інфраструктури міста. Так, по вул.Франка біля фітнес-центру «Energy» облаштовано місце для паркування автомобілів та пішохідний тротуар, повідомили у Кролевецькій міськраді.
Це стало можливим за безпосередньої участі депутата, підприємця Володимира БУЛАХА.
«Ця ініціатива є складовою реалізації проєкту Торгового комплексу «Кролевець Сіті». Завдячуючи Програмі кредитування та допомозі друзів було облаштовано автомобільну парковку і тротуар загальним розміром 22 на 85 метри. Це має забезпечити комфортні умови для гостей і жителів нашого міста, а також розвантажити кількість машин, які водії залишають біля дороги. Наразі облаштовано освітлення в темну пору доби. У найближчий час буде проведено розмітку на паркінгу, а в подальшому створення Wi-Fi зони» – поділився своїми планами Володимир БУЛАХ.
У міськраді подякували підприємцю за розбудову і благоустрій міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
