Завдяки соціально-відповідальному бізнесу у Кролевці з’явився новий тротуар та парковка

 Поділитися

Поділитися в

Завдячуючи соціально-відповідальному бізнесу у Кролевці продовжується розбудова інфраструктури міста. Так, по вул.Франка біля фітнес-центру «Energy»  облаштовано місце для паркування автомобілів та пішохідний тротуар, повідомили у Кролевецькій міськраді.

Це стало можливим за безпосередньої участі депутата, підприємця  Володимира БУЛАХА.

 «Ця ініціатива є складовою реалізації проєкту Торгового комплексу «Кролевець Сіті». Завдячуючи Програмі кредитування та допомозі друзів було облаштовано автомобільну парковку  і тротуар загальним розміром 22 на 85 метри. Це має забезпечити комфортні умови  для  гостей і жителів  нашого міста, а також  розвантажити кількість машин, які водії залишають біля дороги. Наразі облаштовано освітлення в темну пору доби. У найближчий час буде проведено розмітку на паркінгу, а в подальшому створення  Wi-Fi зони» – поділився своїми планами Володимир БУЛАХ.

У міськраді подякували підприємцю  за розбудову і благоустрій міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору