Завершилось стажування молоді в органах місцевого самоврядування Кролевеччини
Поділитися в
Копіювати посилання
26 листопада в Центрі позашкільної освіти Кролевецької міської ради відбулася підсумкова зустріч стажерів за програмою стажування молоді, в рамках програми “Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумських областях” за фінансової підтримки уряду Норвегії.
Протягом двох місяців активна молодь Кролевеччини знайомилася з напрямками функціонування органів місцевого самоврядування.
Стажери відвідали і ознайомилися з роботою секторів, відділів та структурних підрозділів Кролевецької міської ради. Взяли участь у апаратній нараді при міському голові, засіданні виконавчого комітету Кролевецької міської ради.
«Від щирого серця дякуємо вам за активну участь у програмі стажування в органах місцевого самоврядування. Протягом двох місяців ви не лише знайомились з діяльністю міської ради, а й стали важливою частиною процесів, що відбуваються в нашій громаді… Ви продемонстрували ініціативність, відповідальність та бажання розвивати нашу громаду. Окремо хочемо подякувати ментору програми Наталії Мірошниченко, а також керівниці сектору молоді та спорту Кролевецької міської ради Ользі Халецькій за їхню підтримку, мотивацію та допомогу в організації процесу стажування. Бажаємо вам подальших успіхів і нових досягнень на вашому шляху!», – зазначили у Кролевецькій міській раді.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
