Завтра в Кролевці та деяких селах тимчасово буде припинено або ж обмежено газопостачання

Споживач | 16:20, 27.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

28 вересня в зв’язку з ремонтними роботами на мережах ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» буде припинено-обмежено розподіл природного газу на Кролевеччині.

Повідомляємо, що 28 вересня буде тимчасово припинено-обмежено розподіл природного газу в м.Кролевець, селах Буйволово, Мутин, Божок, Спаське, Любитово.

Причина припинення-обмеження розподілу природного газу – ремонтні роботи на мережах ТОВ «Оператор газотранспортної системи України».

Просимо всіх споживачів бути обачними і перекрити в приміщеннях крани перед газовими приладами для недопущення потрапляння повітря до газових мереж.

Після виконання робіт розподіл газу буде повністю відновлено.

Підключення житлових будинків до системи газопостачання виконується після надання допуску для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання в усі помешкання та проведення контрольного опресування відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання.

До уваги споживачів. В деяких випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені, а в графіки внесені відповідні корегування. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: