Завтра вода у Кролевці буде з присмаком хлору
Водне господарство 19:45, 22.05.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили в КП «Кролевецьводоканал», завтра, 23 травня у Кролевці проводитиметься хлорування води.
Промивання резервуарів на водонасосних станціях комунального підприємства здійснюється планово з метою збереження якісного водопостачання споживачів.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
