Збитій на пішохідному переході 13-річній школярці з Шостки потрібна допомога
Поділитися в
Копіювати посилання
Лікарі борються за життя дівчинки, збитої на пішохідному переході. Про це повідомляє Шостка.INFO.
13-річна Олена Потапчук, яку вчора, 10 січня, на пішохідному переході збив хлібовоз, знаходиться в реанімації у важкому стані.
Як розповіла мама дівчинки, у дитини відкрита черепно-мозкова травма, стався крововилив у мозок. Постраждалу в ДТП ввели в стан штучної коми. Вчора для лікування Олени приїхав нейрохірург з Сум.
Поки дитина не транспортабельна. Як тільки її стан поліпшиться, дівчинці зроблять МРТ і перевезуть в нейрохірургічне відділення Сумської обласної клінічної лікарні.
Реквізити для надання матеріальної допомоги:
Карта Приватбанку 5168 7427 0985 5518 (Яна Потапчук, мама Олени)
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
