Жителі Кролевеччини блокували сесію обласної ради

Суспільство | 16:20, 24.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє Соціальне Телебачення Сумщини (СТС), сьогодні, 24 листопада, на сесію облради з’їхались представники Кролевецького, Путивльського, Конотопського та Буринського районів.

Люди вимагали припинення діяльності КП «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський»», шляхом відміни відповідних рішень обласної ради. Під крики «Ганьба» та виконання гімну України відбувався розгляд даного питання.

У Сумській обласній раді відзначили, що за регламентом депутати мали б перейти до обговорення питань порядку денного, однак ще в ході його формування присутні в залі представники громадськості чотирьох районів та деякі депутати обласної ради почали емоційно вимагати з голосу, без обговорення в профільних комісіях унести в порядок денний питання про ліквідацію комунального підприємства обласної ради «Регіональний ландшафтний парк (РЛП) «Сеймський».

Після тривалої бурхливої дискусії це питання таки було розглянуто, згідно з регламентом ради, але не набрало необхідної кількості голосів.

Юридична служба виконавчого апарату обласної ради дала свої роз’яснення з приводу порушеної проблеми. Більшість народних обранців підтримали пропозицію голови обласної ради Володимира Токаря про створення тимчасової комісії з депутатів рад різних рівнів, фахівців та громадських активістів для детального вивчення теми. Про її результати буде повідомлено.

Фото з сайту Сумської обласної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: