Жителі Кролевеччини отримають рахунки за електроенергію за фіксованою ціною

Енергетика | 14:35, 21.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомила під час брифінгу в облдержадміністрації директор ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Ірина ЛОШАК, єдина фіксована ціна встановлена постановою КМУ на період з 1 січня до 31 березня 2021 року

«28 грудня 2020 року постановою Кабінету Міністрів України для всіх жителів України встановлено фіксовану ціну на електроенергію – 1,68 грн за 1 кВт/год незалежно від обсягу споживання. Діятиме вона з 1 січня до 31 березня 2021 року. Цю ціну ви побачите в платіжках, які ви отримаєте в лютому», – зазначила Ірина Лошак.

Пільговий тариф 90 копійок при споживанні до 100 кВт∙год/місяць застосовуватися не буде.

Директорка ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» пояснила, що ціна електроенергії для населення не змінювалася з 2017 року. Термін дії Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії мав завершитися 1 січня 2021 року. Його продовжили урядовою постановою, якою затверджено фіксований тариф на електроенергію для населення. Це рішення дозволяє уникнути стрімкого зростання тарифів для побутових споживачів у понад 2,5 рази.

Крім того, Ірина Лошак додала, що тарифні коефіцієнти зонного обліку електричної енергії (для жителів, які мають зонні лічильники) залишаються, але застосовуватимуть їх вже до нової ціни.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: